24.ULUSLARARASI TRABZON YARI MARATONU

22 Şubat 2004

Erkekler Sonuçları

SIRA G.No. ADI-SOYADI İL-ÜLKE CİNSİYET YAŞ KOD KULÜBÜ DERECE
1 153 Ahmet YAVUZ ANTALYA E 28 E1 Ferdi 1:05.51
2 154 Satılmış ATMACA ERZURUM E 34 E1 Ferdi 1:05.52
3 113 Juriy HİCHUN UKRAYNA E 27 E1   1:05.53
4 13 Abdülkadir TÜRK ANKARA E 28 E1 Polis Akademisi 1:05.55
5 77 İbrahim SÖYÜK İZMİR E 27 E1 İzm.B.Şeh.Bel. 1:06.28
6 114 Alexei KOROBOV RUSYA E 34 E1   1:06.39
7 12 Metin SAZAK ANKARA E 31 E1 Polis Akademisi 1:07.40
8 151 Şükrü ONAT DİYARBAKIR E 30 E1 Ferdi 1:09.04
9 149 M.Münir CURA MARDİN E 30 E1 Ferdi 1:09.05
10 156 Furgan BOYAN ANTALYA E 30 E1 Ferdi 1:09.12
11 23 Ögür ERİŞ ANKARA E 33 E1 Ank. KK Gücü 1:10.33
12 141 Murat YILDIZOĞLU İSTANBUL E 27 E1 Ayazağa Esen Spor 1:10.37
13 14 Bahattin İNCE ANKARA E 23 E1 Polis Akademisi 1:10.56
14 10 Volkan KOCA ANKARA E 30 E1 Polis Akademisi 1:11.08
15 155 M.Şirin GÖNEN AĞRI E 30 E1 Ferdi 1:11.34
16 22 Harun BAL ANKARA E 31 E1 Polis Akademisi 1:11.42
17 124 Can KÜÇÜBİLGİLİ ANKARA E 19 E1 Ferdi 1:14.40
18 142 Kıyasettin YALÇIN İSTANBUL E 27 E1 Ayazağa Esen Spor 1:14.47
19 18 Fatih KORKMAZ ANKARA E 38 E1 Polis Akademisi 1:14.53
20 16 Muzaffer KAPLAN ANKARA E 31 E1 Polis Akademisi 1:15.07
21 72 Güner SAYIN ANKARA E 41 E2 Polis Akademisi 1:15.11
22 125 Serkan İMA ANKARA E 28 E1 Ferdi 1:16.50
23 15 İbrahim HOROZ ANKARA E 27 E1 Polis Akademisi 1:17.13
24 145 Yasin DİŞDİŞ AMASYA E 23 E1 Amasya Belediye Spor 1:17.55
25 106 Murat USLU İSTANBUL E 35 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:18.42
26 102 Hüseyin AKPINAR İSTANBUL E 47 E3 Ferdi 1:19.12
27 64 Turgay OĞUZ ZONGULDAK E 49 E3 Erdemir Spor 1:19.26
28 105 Hüseyin URAL İSTANBUL E 35 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:19.38
29 17 M.Ali ARSLAN ANKARA E 34 E1 Polis Akademisi 1:19.41
30 78 Selçuk ÖZAK ESKİŞEHİR E 40 E2 TEK Porsuk 1:20.02
31 55 Necat HÜMMET İSTANBUL E 46 E3 İst.Masterleri Atlz.K. 1:20.05
32 139 Recai OZANKESKİN İSTANBUL E 38 E1 Ayazağa Esen Spor 1:20.16
33 110 Ayhan YAŞAR İSTANBUL E 38 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:20.32
34 157 Kenan KOÇ KOCAELİ E 19 E1 Yuvacık Bel.S. 1:20.40
35 127 Emre AŞKAR ZONGULDAK E 23 E1 Ferdi 1:20.59
36 128 Abdullah YILMAZ TOKAT E 33 E1 Ferdi 1:21.16
37 146 Y.Emre ŞAHİN AMASYA E 22 E1 Amasya Belediye Spor 1:21.54
38 85 M.Kudret KUPŞİ İSTANBUL E 52 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:22.02
39 29 Mustafa Erdoğan SİVAS E 44 E2 Özdemir Atlz.Spor 1:22.23
40 140 Kadir TİRYAKİ İSTANBUL E 35 E1 Ayazağa Esen Spor 1:22.51
41 152 Mustafa ÇELİK DİYARBAKIR E 44 E2 Ferdi 1:23.06
42 74 Hüseyin YAYLA ANKARA E 44 E2 Ferdi 1:23.26
43 8 Merdan YAZICI TOKAT E 22 E1 Tokat Bel.Plevne Spor 1:23.28
44 6 Engin ÖZDARÇIN BARTIN E 21 E1 Eskişehir Demirspor. 1:24.12
45 95 H.Emre ETLİOĞLU İSTANBUL E 22 E1 Boğaziçi 1896 1:24.54
46 107 Erol ÖZTÜRK İSTANBUL E 38 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:25.02
47 32 Mustafa BULUT SAMSUN E 40 E2 Ferdi 1:25.58
48 112 Mustafa ERTUĞRUL İSTANBUL E 36 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:26.00
49 36 Hüseyin ÖZKUL BURSA E 50 E4 Bursa Mas.Atlz.K. 1:26.18
50 62 Sinan VURAL SAMSUN E 44 E2 Ferdi 1:26.29
51 126 Fazlı ÖNAL GİRESUN E 33 E1 Ferdi 1:26.31
52 79 Hüseyin DOĞAN İSTANBUL E 57 E5 İst.Masterleri Atlz.K. 1:26.32
53 19 Abdülkadir KARACA ANKARA E 39 E1 Polis Akademisi 1:26.36
54 108 Özkan TERZİ İSTANBUL E 26 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:26.40
55 42 İbrahim GÜNEŞ IĞDIR E 44 E2 D.S.İ 1:26.42
56 135 Barbaros FIRAL İSTANBUL E 41 E2 Ferdi 1:27.01
57 66 Ali Tarık YILMAZ ANKARA E 46 E3 Ferdi 1:27.08
58 73 Girgin T.AKTAŞ ANKARA E 41 E2 Ferdi 1:27.10
59 89 Merdan ÇAYIR İSTANBUL E 23 E1 Ferdi 1:27.13
60 87 Kemal ÖZDEMİR İSTANBUL E 44 E2 İst.Masterleri Atlz.K. 1:27.26
61 21 Salih ÖZTÜRK ANKARA E 32 E1 Ferdi 1:28.01
62 133 Erdinç TÖRE ORDU E 23 E1 Ferdi 1:28.33
63 30 Nuri ÖZDEMİR SİVAS E 44 E2 Özdemir Atlz.Spor 1:28.40
64 109 Ayhan KÖSTEKÇİ İSTANBUL E 32 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:28.42
65 25 Metin PORSUK ANKARA E 38 E1 Ferdi 1:28.44
66 94 Asım ÇETİN İSTANBUL E 50 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:28.48
67 147 Birgül ARU AMASYA E 34 E1 Amasya G.S.İ.M 1:28.49
68 61 Ömer UZUN TRABZON E 40 E2 Trabzon Atlz.İhtisas 1:28.55
69 60 Behzat İÇTEN ANKARA E 58 E5 Polis Akademisi 1:29.05
70 122 Mustafa PEHLİVANLAR İSTANBUL E 40 E2 İst.Masterleri Atlz.K. 1:29.26
71 104 Mehmet YAZICI İSTANBUL E 39 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1.30.02
72 33 Nizamettin ORUN SAMSUN E 55 E5 Ferdi 1:30.22
73 39 Hikmet OSMANPAŞAOĞLU İSTANBUL E 58 E5 İst.Masterleri Atlz.K. 1:30.45
74 69 Cahit TÜRE ESKİŞEHİR E 41 E2 Ferdi 1:31.13
75 144 Emre CAN AMASYA E 21 E1 Amasya Belediye Spor 1:31.23
76 84 Ali GÜNGÖR İSTANBUL E 51 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:31.33
77 58 Alettin ÇETİN İSTANBUL E 49 E3 İst.Masterleri Atlz.K. 1:33.23
78 71 Duran SARIKAYA ANKARA E 47 E3 Polis Akademisi 1:33.33
79 68 M.Mürsel BAŞGÜL ISPARTA E 51 E4 Ferdi 1:33.47
80 83 Muhammet SEVİNÇ İSTANBUL E 39 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:34.35
81 40 Orhan AYDOĞDU İSTANBUL E 60 E6 İst.Masterleri Atlz.K. 1:35.29
82 7 Ali BABAL İSTANBUL E 38 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:35.41
83 26 Şanver HALİSOĞLU ADANA E 54 E4 Ferdi 1:36.01
84 143 Yusuf AYANOĞLU AMASYA E 52 E4 Amasya Belediye Spor 1:36.25
85 121 Necati ÇETECİ İSTANBUL E 56 E5 İst.Masterleri Atlz.K. 1:36.32
86 27 Hasan KINALI İZMİR E 64 E6 İzm.Mas.Atlz.K 1:37.14
87 5 Faruk GÖKALP ADANA E 38 E1 Ferdi 1:37.21
88 90 Hasan AHMADİ İRAN E 50 E4 Ferdi 1:37.27
89 75 Oktay YAZICI AMASYA E 44 E2 Amasya G.S.İ.M.K 1:37.47
90 111 Ali Emre AKCAN İSTANBUL E 38 E1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:37.58
91 35 Vedat DOĞRUVAR BURSA E 64 E6 Bursa Mas.Atlz.K. 1:38.36
92 31 Ali GÜLEÇ ANTALYA E 71 E8 Ferdi 1:40.11
93 70 Roberto SANCHEZ İSPANYA E 27 E1 Ferdi 1:40.44
94 24 M.Anıl KURT ANKARA E 19 E1 Ferdi 1:40.56
95 49 Tamer KANDİLLER İSTANBUL E 47 E3 İst.Masterleri Atlz.K. 1:40.58
96 82 M.Osman GÜLEZ İSTANBUL E 55 E5 İst.Masterleri Atlz.K.  1:41.02
97 101 Dursun YILMAZ İZMİR E 47 E3 Aliağa Belediye  1:41.48
98 50 Halim PEHLİVANLAR İSTANBUL E 52 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:41.53
99 56 Mustafa SELAMET İSTANBUL E 52 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:42.08
100 57 Selami ANIL İSTANBUL E 46 E3 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.07
101 103 Mehmet ÖZPAĞDA İSTANBUL E 47 E3 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.14
102 45 Abdurrahman HÜRCAN İSTANBUL E 65 E7 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.32
103 54 Emrah VARDAR İZMİT E 40 E2 Ferdi 1:44.40
104 65 Dursun ÖZMEN AMASYA E 49 E3 Amasya Şeker Spor 1:45.06
105 41 Muharrem AKKAYA İSTANBUL E 60 E6 İst.Masterleri Atlz.K. 1:45.29
106 100 Arif ÖZÇAĞLAYAN İZMİR E 56 E5 Aliağa Belediye 1:46.09
107 3 Ömer KUĞU TRABZON E 31 E1 Ferdi 1:47.10
108 99 Zinnur GÖNÜLLÜ İZMİR E 49 E3 Aliağa Belediye 1:47.32
109 80 Nurdan KILIÇ İSTANBUL E 66 E7 İst.Masterleri Atlz.K. 1:48.35
110 47 Lütfi DUROĞLU İSTANBUL E 44 E2 İst.Masterleri Atlz.K. 1:48.41
111 59 Osman YAVUZ İSTANBUL E 74 E8 İst.Masterleri Atlz.K. 1:49.02
112 132 Sami ARLI ORDU E 47 E3 Ordu G.S.İ.M 1:49.13
113 96 İsmail ALKAN İZMİR E 50 E4 Ferdi 1:49.16
114 91 Hayri ÖZSÜT TARSUS E 42 E2 Ferdi 1:49.20
115 37 Ahmet BOĞAZ İSTANBUL E 55 E5 İst.Masterleri Atlz.K. 1:49.22
116 67 Altan TÜRKERİ ANKARA E 67 E7 Eskişehir Atletizm K. 1:49.52
117 28 Eyyüp KOYUNCU SİVAS E 42 E2 Özdemir Atlz.Spor 1:51.12
118 38 Mehmet ÇİLEK İSTANBUL E 56 E5 İst.Masterleri Atlz.K. 1:51.15
119 86 Erol DOLU MUĞLA E 44 E2 Ferdi 1:52.16
120 88 Enver ÜNLÜ İSTANBUL E 37 E1 İst. Tekel 1:53.16
121 131 Haydar YILDIRIM ORDU E 49 E3 Ordu G.S.İ.M 1:55.36
122 48 Y.Emre ÇIKSIN İSTANBUL E 60 E6 İst.Masterleri Atlz.K. 1:55.37
123 51 Mehmet ULUSOY İSTANBUL E 54 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 1:56.12
124 81 M.Emin KARABOĞA İSTANBUL E 70 E8 İst.Masterleri Atlz.K. 1:58.29
125 97 Mehmet ÇAKMAK İZMİR E 54 E4 Ferdi 1:59.06
126 46 Ümit ARSOY İSTANBUL E 63 E6 Ferdi 1:59.17
127 98 Uğur KÖKSAL İZMİR E 57 E5 Aliağa Belediye 1:59.26
128 44 Nurettin DEMİREL İSTANBUL E 63 E6 İst.Masterleri Atlz.K. 1:59.40
129 52 Nihat KONDAK ORDU E 50 E4 İst.Masterleri Atlz.K. 2:00.00
130 130 Ömer AKSOY ORDU E 44 E2 Ferdi 2:00.09
131 123 Ahmet AĞAN TRABZON E 42 E2 Trabzon Atlz.İhtisas 2:06.36
132 43 Mustafa MERCAN İSTANBUL E 63 E6 İst.Masterleri Atlz.K. 2:07.10
133 53 Hamdi EMEKLİ İSTANBUL E 72 E8 İst.Masterleri Atlz.K. 2:07.23

 

Bayanlar Sonuçları

SIRA G.No. ADI-SOYADI İL-ÜLKE CİNSİYET YAŞ KOD KULÜBÜ DERECESİ
1 11b Milka MİHAİLOVA BULGARİSTAN B 33 B1 Primaki Aademik 1:16.17
2 13b Svetlana SHEPELEVA MOLDOVA B 35 B1 Dinamo 1:16.35
3 12b Natalia CHERKES MOLDOVA B 39 B1   1:19.23
4 16b Damla YENİGELEN KOCAELİ B 26 B1 Yuvacık Bel.S. 1:19.47
5 4b Y.Yeter GÜLAL ANKARA B 31 B1 Yeni Mahalle Bel.S 1:19.59
6 20b Reyhan BERBEROĞLU DİYARBAKIR B 28 B1 Ferdi 1:25.25
7 1b Rahime ÇOTUK BURSA B 26 B1 BUSKİ 1:30.46
8 18b Selma ACARBAŞ KOCAELİ B 19 B1 Yuvacık Bel.S. 1:37.35
9 15b Bakiye DURAN İSTANBUL B 49 B3 İst.Ayazağa Eser Spor 1:36.12
10 3b Leyla AKDOĞAN ANKARA B 34 B1 Maliye Spor 1:42.12
11 21b Özlem ÖZER KOCAELİ B 23 B1 Yuvacık Bel.S. 1:44.43
12 5b Aydanur ŞİRİN İSTANBUL B 33 B1 Boğaziçi Ünv. 1:47.13
13 10b Tülay ÇOBAN İSTANBUL B 33 B1 İst.Masterleri Atlz.K. 1:52.01
14 9b Nermin YILMAZER İSTANBUL B 40 B2 İst.Masterleri Atlz.K. 1:52.20
15 7b Aynur DURMUŞ İSTANBUL B 14 B1 İst.Orhanlı Belediyesi 1:52.58
16 8b Özlem YAVUZ İSTANBUL B 16 B1 İst.Orhanlı Belediyesi 1:53.00
17 6b Esra GÜÇEL İSTANBUL B 16 B1 İst.Orhanlı Belediyesi 1:53.12
18 2b Yolanda POVEDA İSPANYA B 33 B1 Ferdi 1:56.37

 

40-44 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Güner SAYIN ANKARA 41 Polis Akademisi 1:15.11
2 Selçuk ÖZAK ESKİŞEHİR 40 TEK Porsuk 1:20.02
3 Mustafa Erdoğan SİVAS 44 Özdemir Atlz.Spor 1:22.23
4 Mustafa ÇELİK DİYARBAKIR 44 Ferdi 1:23.06
5 Hüseyin YAYLA ANKARA 44 Ferdi 1:23.26
6 Mustafa BULUT SAMSUN 40 Ferdi 1:25.58
7 Sinan VURAL SAMSUN 44 Ferdi 1:26.29
8 İbrahim GÜNEŞ IĞDIR 44 D.S.İ 1:26.42
9 Barbaros FIRAL İSTANBUL 41 Ferdi 1:27.01
10 Girgin T.AKTAŞ ANKARA 41 Ferdi 1:27.10
11 Kemal ÖZDEMİR İSTANBUL 44 İst.Masterleri Atlz.K. 1:27.26
12 Nuri ÖZDEMİR SİVAS 44 Özdemir Atlz.Spor 1:28.40
13 Ömer UZUN TRABZON 40 Trabzon Atlz.İhtisas 1:28.55
14 Mustafa PEHLİVANLAR İSTANBUL 40 İst.Masterleri Atlz.K. 1:29.26
15 Cahit TÜRE ESKİŞEHİR 41 Ferdi 1:31.13
16 Oktay YAZICI AMASYA 44 Amasya G.S.İ.M.K 1:37.47
17 Emrah VARDAR İZMİT 40 Ferdi 1:44.40
18 Lütfi DUROĞLU İSTANBUL 44 İst.Masterleri Atlz.K. 1:48.41
19 Hayri ÖZSÜT TARSUS 42 Ferdi 1:49.20
20 Eyyüp KOYUNCU SİVAS 42 Özdemir Atlz.Spor 1:51.12
21 Erol DOLU MUĞLA 44 Ferdi 1:52.16
22 Ömer AKSOY ORDU 44 Ferdi 2:00.09
23 Ahmet AĞAN TRABZON 42 Trabzon Atlz.İhtisas 2:06.36

 

45-49 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Hüseyin AKPINAR İSTANBUL 47 Ferdi 1:19.12
2 Turgay OĞUZ ZONGULDAK 49 Erdemir Spor 1:19.26
3 Necat HÜMMET İSTANBUL 46 İst.Masterleri Atlz.K. 1:20.05
4 Ali Tarık YILMAZ ANKARA 46 Ferdi 1:27.08
5 Alettin ÇETİN İSTANBUL 49 İst.Masterleri Atlz.K. 1:33.23
6 Duran SARIKAYA ANKARA 47 Polis Akademisi 1:33.33
7 Tamer KANDİLLER İSTANBUL 47 İst.Masterleri Atlz.K. 1:40.58
8 Dursun YILMAZ İZMİR 47 Aliağa Belediye  1:41.48
9 Selami ANIL İSTANBUL 46 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.07
10 Mehmet ÖZPAĞDA İSTANBUL 47 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.14
11 Dursun ÖZMEN AMASYA 49 Amasya Şeker Spor 1:45.06
12 Zinnur GÖNÜLLÜ İZMİR 49 Aliağa Belediye 1:47.32
13 Sami ARLI ORDU 47 Ordu G.S.İ.M 1:49.13
14 Haydar YILDIRIM ORDU 49 Ordu G.S.İ.M 1:55.36

 

50-54 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 M.Kudret KUPŞİ İSTANBUL 52 İst.Masterleri Atlz.K. 1:22.02
2 Hüseyin ÖZKUL BURSA 50 Bursa Mas.Atlz.K. 1:26.18
3 Asım ÇETİN İSTANBUL 50 İst.Masterleri Atlz.K. 1:28.48
4 Ali GÜNGÖR İSTANBUL 51 İst.Masterleri Atlz.K. 1:31.33
5 M.Mürsel BAŞGÜL ISPARTA 51 Ferdi 1:33.47
6 Şanver HALİSOĞLU ADANA 54 Ferdi 1:36.01
7 Yusuf AYANOĞLU AMASYA 52 Amasya Belediye Spor 1:36.25
8 Hasan AHMADİ İRAN 50 Ferdi 1:37.27
9 Halim PEHLİVANLAR İSTANBUL 52 İst.Masterleri Atlz.K. 1:41.53
10 Mustafa SELAMET İSTANBUL 52 İst.Masterleri Atlz.K. 1:42.08
11 İsmail ALKAN İZMİR 50 Ferdi 1:49.16
12 Mehmet ULUSOY İSTANBUL 54 İst.Masterleri Atlz.K. 1:56.12
13 Mehmet ÇAKMAK İZMİR 54 Ferdi 1:59.06
14 Nihat KONDAK ORDU 50 İst.Masterleri Atlz.K. 2:00.00

 

55-59 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Hüseyin DOĞAN İSTANBUL 57 İst.Masterleri Atlz.K. 1:26.32
2 Behzat İÇTEN ANKARA 58 Polis Akademisi 1:29.05
3 Nizamettin ORUN SAMSUN 55 Ferdi 1:30.22
4 Hikmet OSMANPAŞAOĞLU İSTANBUL 58 İst.Masterleri Atlz.K. 1:30.45
5 Necati ÇETECİ İSTANBUL 56 İst.Masterleri Atlz.K. 1:36.32
6 M.Osman GÜLEZ İSTANBUL 55 İst.Masterleri Atlz.K.  1:41.02
7 Arif ÖZÇAĞLAYAN İZMİR 56 Aliağa Belediye 1:46.09
8 Ahmet BOĞAZ İSTANBUL 55 İst.Masterleri Atlz.K. 1:49.22
9 Mehmet ÇİLEK İSTANBUL 56 İst.Masterleri Atlz.K. 1:51.15
10 Uğur KÖKSAL İZMİR 57 Aliağa Belediye 1:59.26

 

60-64 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Orhan AYDOĞDU İSTANBUL 60 İst.Masterleri Atlz.K. 1:35.29
2 Hasan KINALI İZMİR 64 İzm.Mas.Atlz.K 1:37.14
3 Vedat DOĞRUVAR BURSA 64 Bursa Mas.Atlz.K. 1:38.36
4 Muharrem AKKAYA İSTANBUL 60 İst.Masterleri Atlz.K. 1:45.29
5 Y.Emre ÇIKSIN İSTANBUL 60 İst.Masterleri Atlz.K. 1:55.37
6 Ümit ARSOY İSTANBUL 63 Ferdi 1:59.17
7 Nurettin DEMİREL İSTANBUL 63 İst.Masterleri Atlz.K. 1:59.40
8 Mustafa MERCAN İSTANBUL 63 İst.Masterleri Atlz.K. 2:07.10

 

65-69 Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Abdurrahman HÜRCAN İSTANBUL 65 İst.Masterleri Atlz.K. 1:44.32
2 Nurdan KILIÇ İSTANBUL 66 İst.Masterleri Atlz.K. 1:48.35
3 Altan TÜRKERİ ANKARA 67 Eskişehir Atletizm K. 1:49.52

 

70+ Yaş Erkekler Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Ali GÜLEÇ ANTALYA 71 Ferdi 1:40.11
2 Osman YAVUZ İSTANBUL 74 İst.Masterleri Atlz.K. 1:49.02
3 M.Emin KARABOĞA İSTANBUL 70 İst.Masterleri Atlz.K. 1:58.29
4 Hamdi EMEKLİ İSTANBUL 72 İst.Masterleri Atlz.K. 2:07.23

 

18-39 Yaş Bayanlar Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Milka MİHAİLOVA BULGARİSTAN 33 Primaki Aademik 1:16.17
2 Svetlana SHEPELEVA MOLDOVA 35 Dinamo 1:16.35
3 Natalia CHERKES MOLDOVA 39   1:19.23
4 Damla YENİGELEN KOCAELİ 26 Yuvacık Bel.S. 1:19.47
5 Y.Yeter GÜLAL ANKARA 31 Yeni Mahalle Bel.S 1:19.59
6 Reyhan BERBEROĞLU DİYARBAKIR 28 Ferdi 1:25.25
7 Rahime ÇOTUK BURSA 26 BUSKİ 1:30.46
8 Selma ACARBAŞ KOCAELİ 19 Yuvacık Bel.S. 1:37.35
9 Leyla AKDOĞAN ANKARA 34 Maliye Spor 1:42.12
10 Özlem ÖZER KOCAELİ 23 Yuvacık Bel.S. 1:44.43
11 Aydanur ŞİRİN İSTANBUL 33 Boğaziçi Ünv. 1:47.13
12 Tülay ÇOBAN İSTANBUL 33 İst.Masterleri Atlz.K. 1:52.01
13 Aynur DURMUŞ İSTANBUL 14 İst.Orhanlı Belediyesi 1:52.58
14 Özlem YAVUZ İSTANBUL 16 İst.Orhanlı Belediyesi 1:53.00
15 Esra GÜÇEL İSTANBUL 16 İst.Orhanlı Belediyesi 1:53.12
16 Yolanda POVEDA İSPANYA 33 Ferdi 1:56.37

 

40-44 Yaş Bayanlar Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Nermin YILMAZER İSTANBUL 40 İst.Masterleri Atlz.K. 1:52.20

 

45+ Yaş Bayanlar Yaş Grupları

SIRA ADI-SOYADI İL-ÜLKE YAŞ KULÜBÜ DERECE
1 Bakiye DURAN İSTANBUL 45 İst.Ayazağa Eser Spor 1:36.12

 

Erkekler Takım Sıralaması

SIRA KULÜP 1.Sporcu 2.Sporcu 3.Sporcu 4.Sporcu T.Zaman
1 Ankara Polis A.Koleji Spor Kulübü 01:05:55 01:07:40 01:10:56   03:24:31
2 Ayazağa Esen Spor 01:10:37 01:14:47 01:20:16   03:45:40
3 İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü 01:18:42 01:19:38 01:20:15   03:58:35
4 Amasya Belediye Spor 01:17:55 01:21:54 01:31:23   04:11:12
5 Trabzon Atletizm İhtisas 01:28:55 01:47:10 02:06:36   05:22:41

horizontal rule